Jump to content

NovaBank (Saeed65)

Recommended Posts

pamm

Название ПАММ-счета: NovaBank

Номер ПАММ-счета: 540914

Управляющий: Saeed65

Дата открытия: 27.02.2023

Тип торгового счета: pamm.ecn.mt4

Торговая платформа: MetaTrader 4

Валюта депозита: USD

Капитал управляющего: 300 USD

Мониторинг ПАММ-счета

shamsjpp

سلام سعید جان. بنده مدتی در حساب پم توربو ترید شما سرمایه گذاری کردم و خیلی هم راضی بودم. میخواستم از شما بپرسم چرا توربو ترید که به این خوبی و مستمر داشت حرکت میکرد و سود دهی داشت یک مرتبه لیکویید شد؟ و سوال دوم بنده اینکه میخواستم در این حساب نوا بانک سرمایه گذاری کنم ولی بخاطر اینکه توربو ترید لیکویید شد یک کم ترس دارم از ورود به نوا بانک. میشه بنده رو راهنمایی کنید؟ ممنون از شماسلام سعید جان. بنده مدتی در حساب پم توربو ترید شما سرمایه گذاری کردم و خیلی هم راضی بودم. میخواستم از شما بپرسم چرا توربو ترید که به این خوبی و مستمر داشت حرکت میکرد و سود دهی داشت یک مرتبه لیکویید شد؟ و سوال دوم بنده اینکه میخواستم در این حساب نوا بانک سرمایه گذاری کنم ولی بخاطر اینکه توربو ترید لیکویید شد یک کم ترس دارم از ورود به نوا بانک. میشه بنده رو راهنمایی کنید؟ ممنون از شما

Hello, dear Saeed. I invested in your Pem Turbo Trade account for a while and I was very satisfied. I wanted to ask you why Turbo Trade, which was moving so well and continuously and was making profits, was once liquidated? And my second question is that I wanted to invest in this Nova Bank account, but because Turbo Trade was liquidated, I am a little afraid of entering Nova Bank. Can you guide me? Thank you. Salam Saeed Jan. I invested in your Pem Turbo Trade account for a while and I was very satisfied.
I wanted to ask you why Turbo Trade, which was moving so well and continuously and was making profits, was once liquidated? And my second question is that I wanted to invest in this Nova Bank account, but because Turbo Trade was liquidated, I am a little afraid of entering Nova Bank. Can you guide me? thank you

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...